Panjur ve Kepenk Sistemleri

Motorlu panjur hava şartlarının olumsuzluklarını önlemek ve güvenlik için sıkça kullanılan bir sistemdir. Hava koşullarından kaynaklanan güneş ışığı, yağmur ve rüzgârı önlemede kullanılır. Panjur sistemleri eskiden manüel olarak açılıp kapatılırken günümüzde motor sistemiyle rahat ve modern bir kullanım kazanmıştır.

Motorlu panjur tüm yapılara uygulana bilen genellikle gün ışığı, rüzgâr ve cepheli yağmurlara karşı koruma olarak ev, iş yeri ve yazlıkların kapı ve pencerelerine uygulanan bir sistemdir. İş yerlerinde ve garaj kapılarında ise güvenlik ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ister evlerimizde ister iş yeri ve garajlarda olsun hırsızlara karşı caydırıcı olması ayrıca bir avantajdır. Otomatik Kepenk sistemleri 2 ana başlık altında incelenmektedir.

Modellerimiz

İş Yeri İçin Motorlu Panjur Sistemleri

İş yeri güvenliğinin ertelenmeyecek kadar önem kazandığı günümüzde kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek ayrıca olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için kepenk ve kapılarımızın dayanıklı olması gereklidir. Delikli profiller kullanılarak geceleri ışıklandırılmış vitrinlerin belli oranlarda gözükmesi sağlanmaktadır. Ayrıca tamamen kapatılmış kepenkler üzerine renkli reklam grafikleri işlenebilmektedir.

Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, iş yeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında gelmektedir. Sağlam dayanıklı malzemelerden tasarladığımız profillerle üretilen kepenk sistemlerimiz iş yerinizden uzakta iken yastığa başınızı huzurla koymanızı sağlar. Firma bütçeniz 24 saat bekçi çalıştırmaya uygun olmayabilir. Sinerji notebook tamiri, iş yerinizi sadece bir kilidi emanet ederek bırakıp gitme riskini almamanın en pratik ve ekonomik yolu Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleridir. Unutmayın; iş yerinizi 24 saat güvenlik kameraları ile takip ediyor olabilirsiniz ancak güvenlik kameraları hiç bir hırsızlığı engellemez, sadece hırsızlığı izlemenizi sağlar.

Ev Tipi Motorlu Panjur Sistemleri

Yaşadığımız çağda artık her şey hayatımızı kolaylaştırmaya yöneliktir. Evimizde kullandığımız birçok eşya tek tuşla açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Eskiden kullanılan alüminyum panjurları birçok insan açıp kapatmaya üşendiği için tercih etmezdi. Her sabah pencerelerdeki panjurları açıp akşam sinir bozan gıcırtı sesleri eşliğinde kapatmayı kimse istemezdi ama başka bir çözümde yoktu. Çağımız teknoloji çağı her şey gibi panjurlarda teknolojiye ayak uydurarak motorlu ve zahmetsiz hale getirildi. Artık sabah kahvenizi yudumlarken yerinizden kalkmadan tek tuşla açabilir akşam yatağınızdan bile bir tuşla kapatabilirsiniz. Sadece açıp kapatma avantajı yok tabii, evinizi güneş ışığından, rüzgârdan, yağmurdan korur. Ayrıca kötü niyetli insanları evinizden uzak tutar. En iyisi de uzak bir yere giderken gözünüz arkada kalmadan aracınıza binip gönül rahatlığıyla uzaklaşmanızı sağlar.

Panjur sistemi sayesinde; Evinizi hırsıza karşı güvenle korursunuz. Kışın ısı kaybını önleyip enerji tasarrufu sağlarken; yazın güneşi önleyip, odanıza serinlik ve ferahlık katarsınız. Camınızı yağmur, çamur ve dış etkenlerden korursunuz. Dilerseniz perde kullanmazsınız. Panjur her pencereye uygulanır.

    Görüşmeyi Başlat
    Nasıl yardımcı olabilirim ?
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabilirim ?