Kayar Kapı

Otomatik bariyer otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır.Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir.Ayrıca elektrik kesintilerinde otomatik bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.

KOL :

Özel alaşım alüminyum profil otomatik bariyer kolu üzerinde, uyarıcı reflektörler bulunmaktadır. Otomatik Bariyer kolu alt kısmında, araç veya insan üzerine otomatik bariyer kolunun temasını zararsız hale getirecek özel lastik fitil bulunmaktadır.

KONTROL ELEKTRONİĞİ :

Programlanabilir fonksiyonlara sahiptir, mikro işlemci denetimlidir. Kumanda ve buton olmaksızın cihazın çalışmasını test edebilmek için elektronik test anahtarı vardır. Uzaktan kumanda, kart okuyucu, buton ve elektronik yaylı anahtar ile kumanda edilebilme imkanı mevcuttur. Gerektiğinde kullanılması için uyarı lambası çıkışları elektronik kart üzerindedir. Otomatik bariyer üzerinde Türkçe uyarılar mevcuttur. Sayaç çıkışı mevcuttur. Su sızdırmaz IP 65 koruma sınıfındadır. Aç, kapa, dur komutları vardır. Fotosel, manyetik loop dedektör bağlantısı vardır. Süresi ayarlanabilen otomatik kapanma fonksiyonu mevcuttur. Bu süre 0-60 saniye arasında ayarlanabilmektedir. Tüm girişler ve çıkışlar optik izolasyonludur. Kart okuyucu terminaller için extra güç kaynağı mevcuttur. Otomatik bariyerde oluşacak herhangi bir zorlama durumunda motorun yanmasını engelleyen akım kesici ünite mevcuttur. Otomatik bariyerin hareketi metal kollu, ucu tekerlekli mikroswitch’ler ile kontrol elektroniğine aktarılmaktadır.

    Görüşmeyi Başlat
    Nasıl yardımcı olabilirim ?
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabilirim ?