Kapı ve Pencere

Paslanmaz çelik kapı pencere imalatında kullandığımız Forster profilleri AISI 304 kalite ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsızdır. Yüzey bitişi mat satinedir. Sisteme ait aksesuarlar ve menteşeler paslanmaz çeliktir.

Çelik Kapı pencere imalatında kullandığımız Forster profilleri, ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsızdır. Geniş açıklıklara olanak sağlayan ve ince profil görüntüsüyle tasarım kalitesini öne çıkaran, farklılık yaratan malzemelerdir. Kapı pencere üretiminde kullanılan kilitler, kaynaklı, vidalı ve gömme menteşeler, sürgü ve kayar kapı aksesuarları, manuel ve otomatik kapı mekanizmaları, kollar, contalar ve sızdırmaz fitiller Forster profil sistemine aittir.

Bronz kapı pencere imalatında ısıyalıtımlı ve ısıyalıtımsız pirinç profiller kullanıyoruz. 1.2mm kalınlığında pirinç profiller paslanmaya karşı deniz kenarında bile, yüksek dayanım göstermektedir. Yüzey bitimi sarı parlak pirinç görünümünde veya oksitlendirilmiş antik bronz görünümündedir. 14.yüzyıl Rönesans Döneminden buyana tarihi binalarda kullanılan bronz doğramanın doğal mimari tonunu, mat bronz bitişler ile günümüze modern prestijli binalara taşıyoruz.

Forster Unico XS profil sistemi ısıyalıtımlı seri.

Estetik, narin ve şeffaf görüntüsünün yanında statik gücü ile Forster Unico ve Unico XS çelik profilleri ile geleneksel mimariye dokunuyoruz. Profiller olabildiğince dar kesitli, yüksek taşıyıcı güce sahip ve büyük açıklıkları geçmek mümkün. Profil Sistemine ait modern pencere aksesuarları ve sızdırmazlık sağlayan contalar sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

    Görüşmeyi Başlat
    Nasıl yardımcı olabilirim ?
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabilirim ?