CAMBALKON FİTİLİ NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Cam balkon sistemlerinde; su, nem, kir, rüzgar, ses, soğuk hava vb. dış etkileri engellemek için, paneller arasında, şeffaf plastik veya alüminyum malzemelerden üretilen, cambalkon fitili kullanılmaktadır.

Son dönemlerde, cambalkon kullanıcıları, şeffaf plastik cambalkon fitillerinin zaman içerisinde deforme olmasından kaynaklı, alüminyum cambalkon fitili tercih etmeye başlamıştır.

Albert Genau alüminyum cambalkon fitili, balkon ve mekan camlama için kullanılan hareketli panel sistemlerinde iki panel arasında izolasyon sağlayan, estetik görünümlü, temizliği kolay, farklı açılara uyumlu, dayanım süresi uzun olan ve kanallarına kıl fırça uygulanabilen, yeni nesil alüminyum cambalkon fitili olarak tasarlanmıştır.

Şeffaf Plastik Cambalkon Fitili mi, Alüminyum Cambalkon Fitili mi?

Buradaki tercih kullanıcıya aittir.

Camların arasında herhangi bir dikey kayıt istemeyen, daha şeffaf ve daha panoramik bir görüntü isteyen, kullanıcılar, şeffaf plastik cambalkon fitilini tercih edebilir. Garanti süresi bitmiş, deforme olmuş şeffaf fitiller, yenisi ile cüzzi bir ücret karşılığında değiştirilebilir.

Özellikle yüksek, cepheden sürekli rüzgar alan balkonlara sahip kullanıcılar, yüksek izolasyon ve mukavemet için alüminyum cambalkon fitilini tercih edebilirler.

    Görüşmeyi Başlat
    Nasıl yardımcı olabilirim ?
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabilirim ?